Spływy kajakowe

spływy kajakowe

Słońce, woda, przyroda dookoła... Któż z nas nie marzy o tak spędzonych wakacjach? A gdyby tak wyjść krok dalej, poza schemat wypoczynku polegającego na wylegiwaniu się w słońcu, i spróbować czegoś nowego? Aktywnie spędzone wakacje dadzą nam dużo więcej satysfakcji, a nie pozostaną też bez wpływu na nasze zdrowie i sylwetkę, dlatego warto spróbować czegoś nowego i przeznaczyć czas urlopowy na spływy kajakowe, fundując sobie tym samym niesamowitą dawkę wrażeń, a na przyszłość – cudowne wspomnienia. Możliwości na takie spędzenie czasu mamy naprawdę wiele, dlatego też warto już teraz zainteresować się tym, bo wybór miejsca spływu wcale nie będzie prosty – wszędzie jest pięknie i wszędzie są rzeczy warte zobaczenia. Warto o tym pamiętać i wziąć to pod uwagę przy planowaniu wyjazdu, bo w czasie spływu można czasem opuścić kajak, by rozejrzeć się po okolicy, do której się dotarło. Jeżeli interesują nas spływy kajakowe rzekami takimi jak Drawa, Biebrza, Czarna Hańcza, Mała Panew czy Korytnica, warto będzie zainteresować się ofertą spływów stworzoną przez firmę C. S. W. „Delfin".

Firma ta już od siedemnastu lat zajmuje się organizacją spływów kajakowych, oferując przy tym swoim klientom dodatkowo wynajem kajaków, namiotów, kuchenek turystycznych, a także zapewniając chętnym dodatkowe atrakcje, takie jak jazda konna, gra w paintballa, jazda na quadach czy narty wodne. W czasie swojej działalności „Delfin" zdobył wiele nagród, potwierdzających jakość usług, ale – co ważniejsze – zyskał sobie całe grono zadowolonych ze spływów klientów, którzy co roku chętnie wracają po kolejne wrażenia. To chyba najlepszy dowód na to, że ofertą firmy „Delfin" warto się zainteresować. Nie inaczej, ponieważ organizuje ona spływy kajakowe wzdłuż najpopularniejszych polskich tras.

Co wyróżnia naszą firmę?Jednocześnie oferta spływów jest zróżnicowana na tyle, że coś dla siebie wybierze z niej zarówno ktoś, kto ma spore doświadczenie w kajakarstwie i trudne szlaki nie stanowią dla niego problemów, jak i ten, kto do tej pory nie miał okazji próbować swoich sił w kajaku i zależy mu raczej na trasie łatwej, ale malowniczej. Wycieczki organizowane przez firmę „Delfin" są zróżnicowane również pod względem czasu ich trwania, dzięki czemu coś dla siebie znajdą zarówno ci, gotowi spędzić cały urlop w kajaku, jak też osoby, które wolałyby na spływ poświęcić jedynie kilka dni. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma „Delfin" ma opracowane trasy, które zachwycą każdego, a do tego oferuje wysokiej jakości sprzęt do wypożyczenia. I, co jest niebagatelną zaletą, o której należy w tym miejscu wspomnieć, ceny oferowane przez „Delfina" są bardzo konkurencyjne względem biznesowych rywali. Od początku swojej działalności firma „Delfin" chciała wyróżniać się na rynku niskimi cenami, bez ich wpływu na jakość usług, i trzeba przyznać, że po tylu latach, firmie ciągle się to udaje. Stąd też duże zainteresowanie organizowanymi przez nią spływami.

nasza firma spływy kajakowe

Aktywny wypoczynek jest dziś w cenie jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ bycie w ruchu stało się po prostu popularne. Nie zmienia to jednak faktu, że sporty wodne, zwłaszcza w pełni lata, cieszą się ogromnym zainteresowaniem nawet wśród tych, którzy na co dzień rzadko zajmują się sportem. Bardzo popularne w naszym kraju są splywy kajakowe i trudno jest się temu dziwić. W Polsce mamy bardzo wiele możliwości uprawiania tego sportu za sprawą dużej ilości rzek – właściwie coś dla siebie znajdzie każdy, niezależnie od sprawności fizycznej i doświadczeń z kajakami. Dla początkujących, ale także dla tych, którzy chcą po prostu rekreacyjnie wodować, doskonały będzie szlak wodny wytyczony wzdłuż rzeki Drawy. Malownicze tereny, przez które przepływa, dają pełną rozkosz naszym oczom, sama zaś rzeka jest dosyć prosta i bez problemu można sobie poradzić z jej pokonaniem. Nie jest to jednak jedyna możliwość dostępna w naszym kraju, który obfituje w rzeki.

Spośród licznych firm w Polsce organizujących splywy kajakowe na uwagę zasługuje propozycja firmy C. S. W. „Delfin”. Przez siedemnaście lat swojej działalności na rynku, firma zorganizowała już setki spływów na najpopularniejszych rzekach: Drawie, Brdzie, Parsęcie, Dobrzycy, Dunajcu... To zaledwie kilka spośród kilkudziesięciu rzek, na których firma „Delfin” organizowała splywy kajakowe. Liczne nagrody zdobyte na tematycznych targach oraz niezliczona ilość opinii zadowolonych klientów wcale nie dziwią, kiedy zapoznamy się ofertą firmy „Delfin”. Ideą przyświecającą założycielowi przedsiębiorstwa było oferowanie wysokiej jakości, atrakcyjnych usług w niskich cenach i trzeba przyznać, że cel ten został osiągnięty. Samo wypożyczenie kajaka na splywy kajakowe w firmie „Delfin” jest bardzo tanie (nawet 20 złotych!), a oprócz tego firma oferuje jeszcze inne usługi, takie jak wyżywienie, kwaterunek, wypożyczenie namiotu czy też kuchenek turystycznych.

sporty wodne

Najważniejsza w ofercie firmy jest jednak organizacja spływów kajakowych. Spływy organizowane przez „Delfina” mają, w zależności od tras, różny stopień trudności, dzięki czemu oferta firmy skierowana jest do wszystkich, niezależnie od ich doświadczenia z kajakami. Różne są też czasy spływów – od trwających nawet 2-3 dni, do dłuższych, liczących sobie nawet ponad 10 dni. Dodatkowo firma może nam zapewnić także inne atrakcje, m.in. jazdę konno, na quadach, lot balonem czy też grę w paintballa. Jeżeli poszukujemy sposobu na aktywne spędzenie urlopu, to zdecydowanie warto prześledzić dokładniej ofertę firmy „Delfin” zarówno jeśli chodzi o splywy kajakowe, jak i pozostałe oferowane atrakcje. Ciekawa propozycja, w połączeniu z niskimi cenami sprawiają, że jest to oferta godna uwagi, a potwierdzeniem mogą być chociażby pozytywne opinie zadowolonych klientów, którzy już zdecydowali się na spływ organizowany przez tę firmę.