[KLIKNIJ - pełen opis trasy na rzece Brda]

Spływy kajakowe Brda

spływy kajakowe brdaMiłośnikom kajakarstwa nie trzeba długo przekonywać do tego, że warto udać się na spływ Brdą. Ci, którzy mają to już za sobą, chętnie powracają, a dla wielu innych jest to nadal marzenie do spełnienia. Dlaczego by nie spełnić go już teraz?

Spływ rzeką Brdą to wyjątkowe doświadczenie przede wszystkim ze względu na niespotykaną malowniczość tych terenów. Pomimo wysiłku fizycznego można nieźle wypocząć w otoczeniu pięknej natury wzdłuż rzeki. Cały szlak jest nietrudny, dlatego przebyć mogą go nawet niedoświadczeni kajakarze, a zdecydowanie wart jest przebycia, choćby dlatego, że należy do jednych z najpiękniejszych w Europie.

Spływy kajakowe Brda, które oferujemy mają wytyczoną trasę, na przebycie której przewidzieliśmy 8 dni. W pierwszym dniu czekamy na uczestników spływu i wybieramy się z nimi na przejażdżkę oraz zapoznajemy ze sprzętem, a następnego dnia zaczyna się właściwa wyprawa. Spływ rozpoczyna się w Swornegaciach, a kończy w Nogawicy. Odcinki do przebycia jednego dnia liczą od 11 do 21 kilometrów. Spływy kajakowe Brda pozwalają nie tylko na przeprawę kajakiem, ale także na zwiedzenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, kompleksu leśnego Borów Tucholskich czy też Parku Dendrologicznego.

Spływ kajakowy Brdą to niezapomniane przeżycie dlatego warto skorzystać z takiej okazji. Z kolei dla tych, którzy wolą przemierzać Brdę w swoim towarzystwie oferujemy wynajem kajaków w atrakcyjnych cenach.

Kajaki Brda

Kajaki wynajmujemy zarówno na jeden dzień, jak i na ponad dwa tygodnie, dzięki czemu z naszej oferty skorzystać mogą zarówno osoby, które chcą tylko spróbować swoich sił na kajakach, jak i ci, którym marzy się dłuższa wyprawa. Wzdłuż Brdy można przepłynąć kajakiem aż 233 kilometry, co jest trasą na kilkanaście dni spływu. Dla wyposażonych w nasze kajaki, Brda stoi otworem!

Ceny wynajmu kajaków zaczynają się już od 20 złotych – to cena za kajak TRAPER wynajmowany na okres powyżej 14 dni. Do wyboru oferujemy jeszcze takie kajaki jak: BALOU, VISTA, PRO TOUR i KANU. Im dłuższy okres wynajmu, tym niższe ceny, jednak najkrótszy czas, czyli od jednego do trzech dni także nie wiąże się z dużymi kosztami – już za 30 złotych można wypożyczyć na tak krótki okres kajak TRAPER. Nasi goście oprócz kajaków mogą wypożyczyć u nas także butle gazowe i kuchenki turystyczne, a ci, którzy przyjeżdżają na co najmniej sześć dni mogą także skorzystać z naszej wypożyczalni namiotów. Jednak priorytetem naszej działalności są jednak kajaki – Brda to w końcu rzeka płynąca przez naprawdę malownicze otoczenie, dlatego w jej okolice przyjeżdżają przede wszystkim turyści zainteresowani spływami rzeką i to właśnie na nich nakierowana jest nasza działalność.

Mimo wszystko, oprócz kajaków, na gości czekają też inne atrakcje, począwszy od quadów, przez motolotnie, jazdę na nartach wodnych, jazdę konno i paintball, na lotach balonem kończąc. Wszyscy lubiący aktywny wypoczynek będą zadowoleni z pobytu u nas!

Więcej informacji chętnie udzielimy podczas kontaktu! - CSW Delfin